Loading
Close
stagevu

Hide

Login

Don't remember me (shared computer)
Recover account/Reactivate
 
Hide

Ztraceni 3(cz dabing) 22 díl-Za zrcadlem 1

Thumbnail: click to play
Direct download link (.avi file). Can't watch this? Download the DivX Plus Web Player for Windows or for Mac! Not working? Troubleshoot!
This video is rated:
33300
Rate this video:
12345
Share
Favourite
Report
Add to Channel
+ Add  

Tags

+cze

Added November 7, 2009Video Info

By:lukashavlicek
Category:Films and Movies
Length:40:44
Resolution:640 x 480
Filesize:232 MB
Language:Czech
Viewed:575 times

Tento díl má oproti jiným dvojnásobnou délku. Občas se můžete setkat také s dílem číslo (3}23, který ...Tento díl má oproti jiným dvojnásobnou délku. Občas se můžete setkat také s dílem číslo (3}23, který je oddělenou druhou polovinou tohoto.

Na pláží probíhají poslední přípravy k odchodu. V táboře zůstávají jen Sayid, Bernard a Jin, aby zastavili útok Druhých. Ostatní se vydávají směrem k věži, aby zde pokusili zachytit signál pro vysílačku Naomi. Noční přepadení Druhých skutečně nastane a v první chvíli se vše vydaří dle plánu (sedm Druhých zemře při výbuchu), ale pak dojde ke zvratu a trojice přeživších padne do zajetí Druhých.

Pod hladinou ve stanici Zrcadlo se snaží dvojice dívek zjistit, co je Charlie zač, ale marně. Zdá se, že o funkčnosti této stanice nemají potuchy ani mezi Druhými, Ben musí vyslat Mikhaila, aby ve stanici uklidnil situaci. Ten těsně před vstupem málem zastřeli z bezvědomí právě se probudivšího Desmonda, ovšem Desmond mu stačí v bezpečí uprchnout do stanice.

Protože se trojice k hlavní výpravě nepřipojí, rozhodne se Sawyer a Juliet vrátít zpět a zjistit co se děje. Jack protestuje, ale nechá je jít. Juliet před odchodem také Jacka políbí. Sleduje je Hurley, který chce též pomoct, ale Sawyer a Juliet ho pošlou zpět. Mezitím Ben se vypravuje z tábora Druhých a to spolu s Alex, aby zabránil vysílání u věže. Alex bere s sebou, protože ví o její zradě s Karlem a chce jí "předat" přeživším.

Těžce zraněný Locke se v jámě s mrtvými už chystá zastřelit, když se mu najednou zjeví Walt a motivuje ho k tomu, aby to nedělal.
MoreLess

Hide

Share

You can share this video by inserting this link into your emails or posts:

Or you can insert this code into your website, blog, forum, and so on to embed your video.
Pick the colours and the dimensions of the video to customize the embed:

DimensionsColours

 

           

           

Preview embed
Hide

Report

If this video has any content that goes against our terms and condition, for example, has explicit adult content, please enter the reason and we will review it shortly.

Please note that if you would like a video removed on copyright grounds, you must provide proof that you are a representative of the copyright holder. In this case, it may be easier to contact us directly.

You have 200 character(s) left.
Hide

Add to Channel

You must be logged in to create or edit a channel. Log in or sign up to take advantage of this feature!
Hide

Add Tags

You must be logged in to add tags. Log in or sign up to take advantage of this feature!

Comments

What do you think of this video? Leave a comment.
You have 1000 character(s) left.
Since you entered a URL in your comment, please verify that you are human by copying the two words.