Loading
Close
stagevu

Hide

Login

Don't remember me (shared computer)
Recover account/Reactivate
 
Hide

Ztraceni 3(cz dabing) 20 díl-Muž za oponou

Thumbnail: click to play
Direct download link (.avi file). Can't watch this? Download the DivX Plus Web Player for Windows or for Mac! Not working? Troubleshoot!
This video is rated:
33300
Rate this video:
12345
Share
Favourite
Report
Add to Channel
+ Add  

Tags

+cze

Added November 7, 2009Video Info

By:lukashavlicek
Category:Films and Movies
Length:41:07
Resolution:640 x 480
Filesize:234 MB
Language:Czech
Viewed:385 times

V táboře Druhých panuje rozruch. Nečekaně se zjeví Locke a nese svého mrtvého otce. Trvá na tom, že ...V táboře Druhých panuje rozruch. Nečekaně se zjeví Locke a nese svého mrtvého otce. Trvá na tom, že svůj část dohody splnil a chce aby mu Ben odhalil tajemství ostrova. Ten je velice neochotný, Locke ho dokonce obviní z toho, že si celou věc s Jacobem a tajemstvím ostrova vymyslel. Chce za každou cenu vyrazit k Jacobovi a nezabrání mu v tom ani překvapivě navrátivší se Mikhail, který se ke Druhým vrátí poté, co ho sonický plot pouze omráčil.

Mezitím se na pláž vrátí Sawyer, aby pomocí pásky přesvědčil Sayida a ostatní, že Juliet je špeh. Zraněná Naomi je ovšem pryč, nemůže tak pokračovat snaha dostat z ní informace o záchraně. Sayid proto využije alespoň chvíle, aby spolu s Kate získal odvahu vyjádřit Jackovi nedůvěru. Do karet mu také hraje, že Jack a Juliet zmizelo neznámo kam.

Locke s Benem pokračují k místu, kde má být ukryt Jacob. Je to opuštěná chatka uprostřed džungle. Když do ní konečně vkročí, Ben začne promlouvat k židli, kde Locke nic nevidí. Locke je znechucený z toho, že vše je jen divadlo, ale když odchází, zaslechne najednou cizí hlas "Pomoz mi" a vše v místnosti se najednou začne záhadně rozbíjet.

Na pláži během noci dochází k hromadnému setkání, kde Sawyer ukazuje všem, že Juliet je špeh. Najednou se zjeví Jack s Juliet a ta na svojí obranu chce, aby Sawyer pustil druhou část pásky. Tam je slyšet Ben, jak dává instrukce Juliet, že za dva dny přepadnou tábor. Jack o tom ví, ale nechtěl to nikomu říkat, protože neví, co má dělat.

MoreLess

Hide

Share

You can share this video by inserting this link into your emails or posts:

Or you can insert this code into your website, blog, forum, and so on to embed your video.
Pick the colours and the dimensions of the video to customize the embed:

DimensionsColours

 

           

           

Preview embed
Hide

Report

If this video has any content that goes against our terms and condition, for example, has explicit adult content, please enter the reason and we will review it shortly.

Please note that if you would like a video removed on copyright grounds, you must provide proof that you are a representative of the copyright holder. In this case, it may be easier to contact us directly.

You have 200 character(s) left.
Hide

Add to Channel

You must be logged in to create or edit a channel. Log in or sign up to take advantage of this feature!
Hide

Add Tags

You must be logged in to add tags. Log in or sign up to take advantage of this feature!

Comments

What do you think of this video? Leave a comment.
You have 1000 character(s) left.
Since you entered a URL in your comment, please verify that you are human by copying the two words.