Loading
Close
stagevu

Hide

Login

Don't remember me (shared computer)
Recover account/Reactivate
 
Hide

Ztraceni 3(cz dabing) 5 díl-Cena za život

Thumbnail: click to play
Direct download link (.avi file). Can't watch this? Download the DivX Plus Web Player for Windows or for Mac! Not working? Troubleshoot!
This video is rated:
33300
Rate this video:
12345
Share
Favourite
Report
Add to Channel
+ Add  

Tags

+cze

Added November 7, 2009Video Info

By:lukashavlicek
Category:Films and Movies
Length:42:23
Resolution:608 x 336
Filesize:242 MB
Language:Czech
Viewed:414 times

Zraněný Eko má halucinace o svém mrtvém bratrovi a následně málem uhoří ve stanu. Je na poslední ...Zraněný Eko má halucinace o svém mrtvém bratrovi a následně málem uhoří ve stanu. Je na poslední chvíli zachráněn, ale hned mizí do džungle, aby u trosek letadla našel něco, co by mu mohlo odlehčit vinu za způsob jeho předešlého života.

Locke přesně ví, kam míří a proto organizuje záchranou výpravu, která ho má jednak nalézt a zároveń v krytu Perla se pokusit skrz monitory vypátrat, kde se asi může nalézat Jack, Kate a Sawyer. Po chvíli putování se jim podaří v džungli Eka nalézt, on sám už má za sebou další halucinace a v patách - aniž by o tom sám věděl - je mu také černý kouř.

Když skupina dorazí k Perle, na monitoru se podaří díky zásahu ve spojení na chvíli získat obraz z neznámé lokace, kde je muž s páskou přes oko, ale obraz je za chvíli přerušen. Vzápětí uslyší všichni hluk z venku, kde čeká Eko. Černý kouř ho vylákal díky dalším halucinacím od krytu směrem do lesa, kde ho vytáhne do vzduchu a mlátí s ním do stromu, dokud Eko bezvládně nedopadne na zem. Ostrov si vybírá svojí další oběť...

Mezitím v krytu Jack správně odhalí, že rentgenové snímky s rakovinou patří Benovi. Ten se zprvu tváří, že o ničem neví, ale po pohřbu zavražděné Colleen se přizná a vyjde s pravdou ven - zajal Jacka, aby ho operoval. S nečekaným vzkazem přichází Julie, která pomocí tajné zprávy přesvědčuje Jacka, aby jí pomohl Bena během případné operace rakoviny zabít...

MoreLess

Hide

Share

You can share this video by inserting this link into your emails or posts:

Or you can insert this code into your website, blog, forum, and so on to embed your video.
Pick the colours and the dimensions of the video to customize the embed:

DimensionsColours

 

           

           

Preview embed
Hide

Report

If this video has any content that goes against our terms and condition, for example, has explicit adult content, please enter the reason and we will review it shortly.

Please note that if you would like a video removed on copyright grounds, you must provide proof that you are a representative of the copyright holder. In this case, it may be easier to contact us directly.

You have 200 character(s) left.
Hide

Add to Channel

You must be logged in to create or edit a channel. Log in or sign up to take advantage of this feature!
Hide

Add Tags

You must be logged in to add tags. Log in or sign up to take advantage of this feature!

Comments

What do you think of this video? Leave a comment.
You have 1000 character(s) left.
Since you entered a URL in your comment, please verify that you are human by copying the two words.