Loading
Close
stagevu

Hide

Login

Don't remember me (shared computer)
Recover account/Reactivate
 
Hide

Ztraceni 4(cz dabing) 7 díl-Ji Yeon

Thumbnail: click to play
Direct download link (.avi file). Can't watch this? Download the DivX Plus Web Player for Windows or for Mac! Not working? Troubleshoot!
This video is rated:
33300
Rate this video:
12345
Share
Favourite
Report
Add to Channel
+ Add  

Tags

+cze

Added November 8, 2009Video Info

By:lukashavlicek
Category:Films and Movies
Length:42:45
Resolution:624 x 352
Filesize:243 MB
Language:Czech
Viewed:402 times

Na pláži je Sun netrpělivá, když se už třetí den nehlásí z lodi Desmond a Sayid. Vypraví se proto za ...Na pláži je Sun netrpělivá, když se už třetí den nehlásí z lodi Desmond a Sayid. Vypraví se proto za Danielem, ale ten jí odmítá říct, proč tomu tak je a co je jejich skutečným cílem na ostrově. Sun se proto naštvaně rozhodne opustit tábor na pláži a vydat se k Lockovi. Nepomáhá ani velké přemlouvání ze strany Juliet, která jí varuje o úmrtí všech těhotných žen na ostrově.

Protože to Sun myslí opravdu vážně, rozhodne se Juliet poštvat proti ní Jina a řeknu mu o nevěře Sun, o které se dozvěděla při zjišťování data početí v lékařské stanici. Jin naštvaně odchází, přidá se k němu Bernard a jdou společně rybařit. Zatímco Juliet se snaží Sun omluvit, Jin na lodi vyslechne povídání od Bernarda, jak Rose umírá a chce zůstat na ostrově.

Na lodi jsou mezitím stále vězněni Sayid a Desmond. Podezřelá atmosféra houstne, když jim někdo hodí lístek s varováním, aby nevěřili kapitánovi a graduje, když jsou svědky sebevraždy jedné z členek posádky na palubě lodi. Vzápětí se jim dostane možnosti popovídat si s kapitánem.

Ten jim ukáže černou skříňku z letu 815 a prozradí, že ten, kdo vyslal loď je Charles Widmore. Zároveň dodá, že ví o nepravosti vraku letadla nalezeného pod mořem. Sayid a Desmond se vrací poté zpět do kajuty, když jim je představen další člen posádky. Jmenuje se Kevin Johnson, ale je to – Michael! Všichni tři se zachovají, jako kdyby se neznali a zřejmě si mohli beze svědků následně promluvit.

MoreLess

Hide

Share

You can share this video by inserting this link into your emails or posts:

Or you can insert this code into your website, blog, forum, and so on to embed your video.
Pick the colours and the dimensions of the video to customize the embed:

DimensionsColours

 

           

           

Preview embed
Hide

Report

If this video has any content that goes against our terms and condition, for example, has explicit adult content, please enter the reason and we will review it shortly.

Please note that if you would like a video removed on copyright grounds, you must provide proof that you are a representative of the copyright holder. In this case, it may be easier to contact us directly.

You have 200 character(s) left.
Hide

Add to Channel

You must be logged in to create or edit a channel. Log in or sign up to take advantage of this feature!
Hide

Add Tags

You must be logged in to add tags. Log in or sign up to take advantage of this feature!

Comments

What do you think of this video? Leave a comment.
You have 1000 character(s) left.
Since you entered a URL in your comment, please verify that you are human by copying the two words.