Loading
Close
stagevu

Hide

Login

Don't remember me (shared computer)
Recover account/Reactivate
 
Hide

Ztraceni 3(cz dabing) 10 díl-Tricia Tanakaová je mrtvá

Thumbnail: click to play
Direct download link (.avi file). Can't watch this? Download the DivX Plus Web Player for Windows or for Mac! Not working? Troubleshoot!
This video is rated:
10000
Rate this video:
12345
Share
Favourite
Report
Add to Channel
+ Add  

Tags

+cze

Added November 7, 2009Video Info

By:lukashavlicek
Category:Films and Movies
Length:40:40
Resolution:640 x 480
Filesize:231 MB
Language:Czech
Viewed:421 times

Hurley a Charlie se baví na pláži o tom, co Charliemu předpověděl Desmond, když v tom přiběhne ...Hurley a Charlie se baví na pláži o tom, co Charliemu předpověděl Desmond, když v tom přiběhne Vincent a drží v puse ruku již dlouho mrtvého člověka, na jejímž konci jsou klíčky od auta. Hurley ho pronásleduje a ke svému údivu nachází nedaleko pláže pod stromy schovaný vrak auta a v něm zbytek mrtvoly, zásoby s logem Dharmy včetně několika kartónů plechovek piva.

Snaží se na pláži vyburcovat ostatní, aby šli s ním to dál prozkoumat a trochu se rozptýlit, poté co po únosu a smrti Eka propadají všichni mizerné náladě. Jediný, kdo s ním jde je Jin, ale to proto, že mu nerozuměl. Jen co odejde, na pláži se zjeví navrátivší Kate a Sawyer, kteří se kvůli Jackově osudu pohádali.

Sawyer se naštvaně vydá za Hurleym sehnat své ukradené věci, po objevení piva se mu zlepší nálada a pomůže mu auto společně s Charliem dotlačit až na kraj kopce. Tvrdohlavý Hurley si usmyslel, že auto pustí z kopce a dopřeje si trochu adrenalinu. Skutečně se mu na poslední chvíli podaří auto nastartovat a všichni čtyři potom chvíli jezdí po louce ve funkčním autě.

V závěru se potom Kate vydává noční džunglí na průzkum. V patách je jí Sayid a Locke, kteří také hodlají zachránit Jacka. Ve tmě se k nim přidává Rousseau, která o všem ví víc, než dosud řekla. Kate po ní chce pomoc a na oplátku jí nabízí informaci o tom, že mezi Druhými je její dcera Alex, živá a zdravá.

MoreLess

Hide

Share

You can share this video by inserting this link into your emails or posts:

Or you can insert this code into your website, blog, forum, and so on to embed your video.
Pick the colours and the dimensions of the video to customize the embed:

DimensionsColours

 

           

           

Preview embed
Hide

Report

If this video has any content that goes against our terms and condition, for example, has explicit adult content, please enter the reason and we will review it shortly.

Please note that if you would like a video removed on copyright grounds, you must provide proof that you are a representative of the copyright holder. In this case, it may be easier to contact us directly.

You have 200 character(s) left.
Hide

Add to Channel

You must be logged in to create or edit a channel. Log in or sign up to take advantage of this feature!
Hide

Add Tags

You must be logged in to add tags. Log in or sign up to take advantage of this feature!

Comments

What do you think of this video? Leave a comment.
You have 1000 character(s) left.
Since you entered a URL in your comment, please verify that you are human by copying the two words.